MasterChef Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Bodrum pozları ile ilgi odağı oldu!

Ekranların sıkı takip edilen programları arasında yer alan MasterChef'in jüri üyelerinden Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Sude Yalçınkaya, Bodrum tatiline devam ediyor. Yalçınkaya'nın Bodrum tatilinde verdiği pozlar ise tam not aldı.

MasterChef Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Bodrum pozları ile ilgi odağı oldu!

TV8'de ekrana gelen ve son dönemdeki çıkışıyla en çok izlenen programlardan biri haline gelen MasterChef'te uzun süredir jürilik yapan Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Sude Yalçınkaya, Bodrum tatilinden verdiği pozlarla kendisine hayran bıraktı. Özel hayatıyla dikkat çeken Şef Mehmet Yalçınkaya, oğlu ve kızıyla olan yakınlığıyla da zaman zaman gündeme geliyor. Mehmet Şef'in kızı Sude Yalçınkaya da babası gibi sosyal medyada pek çok kişinin ilgi odağı oldu.

Çektiği videolarla fenomen olan Mehmet Şef'in kızı Sude Yalçınkaya'nın çok sayıda takipçisi var. Yalçınkaya geçtiğimiz gün Bodrum'a gitti ve yazın son günlerinde Bodrum'un tadını çıkarmak istedi. Sosyal medya hesabından bikinili pozunu paylaşan Sude Yalçınkaya beğeni topladı. Sude Yalçınkaya'ya "Buralar alev aldı" yorumları yağdı. Gündüz denizin ve güneşin tadını çıkaran ünlü isim daha sonra ise gece barlarda vakit geçirdi.